قدمت دیرینه

تأسیس چاپ ایران مصداق کاملی از نیاز استان اصفهان در سال ۱۳۳۸ رقم می خورد. درآن زمان جواد گلستانیان مؤسس چاپ ایران بنا بر نیاز مبرم این استان و کمبود واحدی مستقل برای انجام امور چاپ تصمیم به تأسیس چاپخانه ای مجهز و کامل با امکانات روز دنیا با پشتوانه قرارداد های ازقبل منعقد شده فی مابین ریسندگی و بافندگی کاشان ( دارای ۵۰۰۰ نفر پرسنل ) ، روزنامه عصراصفهان ، مؤسسات و مراکز اصلی استان و کشور به عنوان پنجمین چاپخانه استان شروع به کار نمود. با توجه به تصمیم گیری های صحیح، این مجموعه از بدو افتتاح باظرفیتی بالغ بر دوشیفت کاری و با ماشین آلات مجهز در ابعاد دوورق الی نیم ورق با مجموع هشت دستگاه و مشغول شدن ۲۲ نفر پرسنل ماهر فعالیت خود را در اصفهان آغاز نمود. باتوجه به فعالیت های صحیح و به موقع مدیریت این چاپخانه روز به روز برحجم کاری این مجموعه اضافه شد تا به عنوان یکی از ستون های اصلی چاپ استان نزد خاص وعام شناخته شود. طبق نظر مدیریت ، پسردوم جواد گلستانیان که علاقه وافر و در خور ستایش به این فن وحرفه ی ارزشمند داشت به عنوان یکی دیگر از اعضای اصلی این مجموعه شروع به فعالیت نمود تا با توجه به داشتن دیدی نو و پرتوان به تواند تصمیم گیری های جدید و به روزتری برای هرچه سریعتر گام برداشتن این مجموعه ی پرقدمت بردارد و مهم تر از آن تکیه گاه محکمی برای پدر خویش در انجام امور این مرکز باشد.
درسال ۱۳۶۷ بافوت جواد گلستانیان پسر ایشان حمیدرضا گلستانیان تنها جانشین بالیاقت وبا تدبیر وی در اولین اقدام پیشبردی به شراکت پدر خویش با شریکش خاتمه داد تا خود به تنهایی عهده دار اداره امور این مجموعه باشد. وی در طول این سال ها با برنده شدن در مناقصات متعدد همچنان همانند گذشته توانست تعهد، کیفیت و دقت را به دنبال نام چاپ ایران پررنگ تر نماید.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی وهرچه مدرنیته تر شدن این صنعت مدیریت با توجه به تقاضای مشتریان تصمیم به سرمایه گذاری مجدد دراین مجموعه نمود. درسال ۱۳۸۸ بنا برعقد قرارداد فی ما بین شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری شرکت هایدلبرگ درایران و مدیریت چاپ ایران، این مجموعه اقدام به نصب ماشین آلات جدید روز دنیا از کشور آلمان نمود. وی درجهت تکمیل روند پیشرفت و بهره گیری از نیروهای جوان و خوش فکر، با کمک پسر ارشد خود مهندس آرش گلستانیان اقدام به تأسیس دفترمرکزی با دو هدف آتلیه فوق حرفه ای طراحی گرافیک و مدیریت پیشبرد نوین چاپ از طریق سایت حرفه ای و هوشمند با رویکرد کاهش زمان-هزینه و افزایش راندمان تولید-کیفیت نموده است. امید است روند پیشرفت همچنان همانند قبل اما با سرعت روزافزون تری ادامه یابد.

مدیریت چاپ ایران

 
نــماد اعتمــاد الكتـرونیـكـی

 
دلایل برتری ایرانا

گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی ایرانا مجری و متعهد در کلیه خدمات چاپ در سراسر کشور در رابطه با طراحی و چاپ کاتالوگ، طراحی و چاپ بروشور، طراحی و چاپ ساک دستی، طراحی و چاپ تراکت، طراحی و چاپ سربرگ، ط ... ادامه مطلب
 
محدوده خدمات ایرانا
 

گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی ایرانا با بیش از ۵۰ سال سابقه در صنعت چاپ وسه سال فعالیت در صنعت غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاهی آماده همکاری و عقد قرارداد با همه ارگان ها اعم از دولتی و خصوصی در را ... ادامه مطلب
 
اطلاعــات تمــاس

دفتر مرکزی گروه طراحی، چاپ و غرفه سازی نمایشگاهی ایرانا

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، حدفاصل خیابان گلزار و خیابان ملک، ساختمان فرهنگ، طبقه چهارم
تلفن مستقیم سفارشات: ۶-۹۵۰۱۳۵۲۵ (۰۳۱)-11-32736910 (031)
کد پستی: ۸۱۵۴۷۴۹۹۹۳
ساعات کار: شنبه – چهارشنبه (۰۸۳۰ الی ۱۴۰۰ ) پنجشنبه (۰۸۳۰ الی ۱۳۰۰)

چاپ ایران

آدرس: اصفهان، ابتدای اشرفی اصفهانی (کهندژ)، نبش خیابان مدرس نجفی
تلفن :۳۷۷۱۹۶۸۱ (۰۳۱) - تلفن مستقیم سفارشات: ۶-۹۵۰۱۳۵۲۵ (۰۳۱)
کد پستی: ۸۱۸۶۶۷۵۱۱۱
ساعات کار: شنبه – چهارشنبه (0800 الی 2100 ) پنجشنبه ( 0800 الی 1400)

کارگاه غرفه سازی گروه ایرانا

آدرس: اصفهان، زینبیه، ابتدای شهر حبیب آباد، روبروی پمپ گاز
تلفن : ۰۹۱۳۹۲۸۰۹۶۰
تلفن مستقیم سفارشات: ۶-۹۵۰۱۳۵۲۵ (۰۳۱)
بازديدکننده امروز : نفر        بازديدکننده دیروز : 0 نفر        بازديدکننده در هفته : 0 نفر
 
حقوق طراحی و اجرا برای هلدینگ توسعه دهندگان محفوظ است

«تمامی کالاها و خدمات این مرکز، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»