آموزش ایجاد افکت حباب های شفاف در فتوشاپ

گام اول:

سند جدیدی با اندازه ۱۹۲۰×۱۲۰۰ در فتوشاپ ایجاد کنید و آن را با رنگ خاکستری خیلی تیره رنگ آمیزی کنید.دقت کنید که رنگ پس زمینه نباید مشکی باشد چون زیبایی این افکت روی رنگ مشکی مشخص نیست. رنگ #۲۶۲۶۲۶ برای این کار مناسب است.

گام دوم:

با ابزار Ellipse Tool (U) دایره ای به رنگ مشکی ایجاد کنید و به مسیر Layer>Layer Style>Blending Options بروید.مقدار Fill Opacity را به ۵۰% تغییر داده و به قسمت Stroke بروید . مقدار ۱۰ pixelsرا برای size و Inside را برای Position انتخاب کنید.در قسمت color هم باید رنگ مشکی انتخاب شود.

گام سوم:

دایره را انتخاب کرده و به مسیر Edit>Define Brush بروید.یک نام مناسب وارد کرده و پنجره را OK کنید.با این کار شما یک Brush جدید ایجاد کرده اید.

گام چهارم:

پنجره Window>Brushes (F5) را باز کنید.اولین کاری که باید انجام شود این است که قلمویی که خودتان ایجاد کردید را انتخاب کنید.اندازه دایره در این مرحله مهم نیست چون هنگام استفاده می توانید آن را تغییر دهید.اما مقدار Spacing مهم است آن را ۱۰۰% تنظیم کنید.حالا قسمت های Shape Dynamics , Scattering و Other dynamics را مطابق تصویر زیر تغییر دهید.

گام پنجم:

قبل از اینکه دایره ها را در صفحه اضافه کنیم باید یک لایه جدید ایجاد کرده و آن را با گرادیان رنگ آمیزی کنیم. من این کار را از طریق پنجره layer styles انجام می دهم.نوع gradient باید خطی یا Linear ‚ Blend Mode آن Overlay ‚ Opacity آن ۱۰۰% و زاویه یا Angle باید ۴۵º باشد.

گام ششم:

در پنجره لایه ها یک Folder ایجاد کنید و Blend Mode آن را به Color Dodge تغییر دهید.درون آن لایه ای با رنگ سفید ایجاد کرده و با ابزار Brush Tool (B) دایره هایی در جای جای آن ایجاد کنید.دایره های این لایه را در اندازه بزرگ مثلا ۵۰۰-۶۰۰px رسم کنید.

گام هفتم:

به پنجره Filter>Blur>Gaussian Blur بروید و مقدار Radius را برابر ۲۰ pixels تنظیم کنید.

گام هشتم:

لایه جدیدی اضافه کرده و باز هم با ابزار Brush Tool (B) درون آن دایره ایجاد کنید.در این مرحله اندازه قلم را کمی کوچکتر کنید.سپس به پنجره Filter>Blur>Gaussian Blur بروید و مقدار Radius را برابر ۴ pixels تنظیم کنید.

گام نهم:

باز هم لایه جدیدی اضافه کرده و مرحله قبل را تکرار کنید.اینبار مقدار Radius را برابر ۱ pixels تنظیم کنید.پس از رسم دایره ها تصویر پس زمینه شما آماده است .حالا می توانید قدرت ابزار Brush را ببینید.

 
نــماد اعتمــاد الكتـرونیـكـی

 
دلایل برتری ایرانا

گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی ایرانا مجری و متعهد در کلیه خدمات چاپ در سراسر کشور در رابطه با طراحی و چاپ کاتالوگ، طراحی و چاپ بروشور، طراحی و چاپ ساک دستی، طراحی و چاپ تراکت، طراحی و چاپ سربرگ، ط ... ادامه مطلب
 
محدوده خدمات ایرانا
 

گروه طراحی، چاپ و غرفه آرایی ایرانا با بیش از ۵۰ سال سابقه در صنعت چاپ وسه سال فعالیت در صنعت غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاهی آماده همکاری و عقد قرارداد با همه ارگان ها اعم از دولتی و خصوصی در را ... ادامه مطلب
 
اطلاعــات تمــاس

دفتر مرکزی گروه طراحی، چاپ و غرفه سازی نمایشگاهی ایرانا

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، حدفاصل خیابان گلزار و خیابان ملک، ساختمان فرهنگ، طبقه چهارم
تلفن مستقیم سفارشات: ۶-۹۵۰۱۳۵۲۵ (۰۳۱)-11-32736910 (031)
کد پستی: ۸۱۵۴۷۴۹۹۹۳
ساعات کار: شنبه – چهارشنبه (۰۸۳۰ الی ۱۴۰۰ ) پنجشنبه (۰۸۳۰ الی ۱۳۰۰)

چاپ ایران

آدرس: اصفهان، ابتدای اشرفی اصفهانی (کهندژ)، نبش خیابان مدرس نجفی
تلفن :۳۷۷۱۹۶۸۱ (۰۳۱) - تلفن مستقیم سفارشات: ۶-۹۵۰۱۳۵۲۵ (۰۳۱)
کد پستی: ۸۱۸۶۶۷۵۱۱۱
ساعات کار: شنبه – چهارشنبه (0800 الی 2100 ) پنجشنبه ( 0800 الی 1400)

کارگاه غرفه سازی گروه ایرانا

آدرس: اصفهان، زینبیه، ابتدای شهر حبیب آباد، روبروی پمپ گاز
تلفن : ۰۹۱۳۹۲۸۰۹۶۰
تلفن مستقیم سفارشات: ۶-۹۵۰۱۳۵۲۵ (۰۳۱)
بازديدکننده امروز : نفر        بازديدکننده دیروز : 0 نفر        بازديدکننده در هفته : 0 نفر
 
حقوق طراحی و اجرا برای هلدینگ توسعه دهندگان محفوظ است

«تمامی کالاها و خدمات این مرکز، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»